سفارش تبلیغ
صبا ویژن
game news
 RSS  : Atom :خانه :: ارتباط با من : پروفایل : پارسی بلاگ
 • پیوندهای روزانه
 • کد ورمز [441]
  [آرشیو(1)]


 • تعداد بازدیدهای وبلاگ
 • - کل بازدیدها: 126230 بازدید
  - امروز: 7 بازدید
  - دیروز: 22 بازدید

 • درباره من
 • game news
  مدیر وبلاگ : Erfan & Kamyar mohseni[95]
  نویسندگان وبلاگ :
  mohammadmoozaffri[0]


 • لوگوی وبلاگ
 • game news

 • اشتراک
 •  

 • فهرست موضوعی یادداشت ها
 • کد و رمز[6] .

 • آرشیو مطالب
 • نقد وبررسی GTA IV
  نقد و بررسی ASSASSINS CREED
  نقد و بررسی HALO 3
  نقد و بررسی BAD COMPANY
  نقد و بررسی MASS EFFECT
  نقد و بررسی BIOSHACK
  نقد و بررسی CALL OF DUTY4
  نقد و بررسی GEARS OF WAR
  نقد و بررسی GRID
  نقد و بررسی GOD OF WAR
  نقد و بررسی GHOST RECON 2
  WWE SmackDown! vs. RAW 2008
  نقد و بررسی SOULCALIBRUR
  نقد و بررسی rembo SIX VEGAS 2
  نقد و بررسی Robert Ludlums The Bourne Conspiracy
  نقد وبررسی Devil May Cry 4
  بررسی کامل xbox360
  ps3 vs xbox360
  new picture
  تصویر المپیک
  سیستتم مورد نظر far cry 2
  Resident Evil از دیروز تا فردا
  بهترین بازی های 2007
  pc یا کنسول کدام بهتر است؟
  رمز GTA 5 برای PS2
  رمز GTA IV برای xbox 360
  خنده بازار
  تصاویر از گیم پلی mafia 2
  نگاهی به وضعیت بازی‌سازی در ایران
  مشکل سه چراغ قرمز XBOX 360 (رفع مشکل)
  داستان Assassins Creed
  تنظیماتی برای اجرای بهتر بازی ها د
  مقایسه Prince of Persian و God of War
  کدام پلتفورم برای شما مناسب است؟ راهنمای خرید
  بازی های آینده
  نقد و بررسی Frontlines: Fuel of War
  نقد و بررسی Burnout Paradise
  نقد وبررسی Uncharted: Drakes Fortune
  نقد و بررسی Hitman: Blood Money
  نقد و بررسی Lost Planet: Extreme Condition
  نقد و بررسی Crysis
  نقد و بررسی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  نقد و بررسی Gran Turismo 5 Prologue
  نقد و بررسی Quest of Persia: Lotfali Khan Zand(ساخت ایران)
  معرفی کاراکترهای Mafia II
  اولین اطلاعات از Godfather II
  معرفی کوتاه Crysis Warhead
  معرفی کوتاه Gears of War 2
  معرفی کوتاه Pure
  معرفی کوتاه Killzone 2
  معرفی کوتاه Far Cry 2
  معرفی کوتاه Prototype
  معرفی کو تاه Tom Clancy’s EndWar
  پیشنمایش Prince of Persia
  پیشنمایش LittleBigPlanet
  پیشنمایش Resident Evil 5
  پیشنمایش Tom Clancy’s H.A.W.X
  پیشنمایش Mafia II
  پیشنمایش Alan Wake
  پیشنمایش Grand Theft Auto IV
  پیشنمایش StarCraft II
  نقد و بررسی Penny Arcade Adventures: Episode One

  ? نقد و بررسی BIOSHACK
 • Erfan & Kamyar mohseni شنبه 87/5/26 ساعت 12:11 عصر
 • نقاط قوت : محیط جذاب و هنری بازی - موزیک متن عالی - داستان قوی - شخصیت پردازی خوب - جذابیت داستان و گیم پلی - گرافیک خوب - فیزیک معقول
  نقاط ضعف : -----------------------------------------------------------------
   
  این بازی سر و صدای زیادی به پا کرد و توانست در اکثر محافل رتبه های خوبی کسب کند. بازی در محیطی عجیب اتفاق می افتد. در واقع محیطی مربوط به آینده ولی قدیمی! برای توضیح این مطلب باید اندکی در جریان بازی باشید.

  موضوع از این قرار است که شما در ابتدای بازی در سال 1960 در هواپیمایی بر فراز اقیانوس اطلس در حال پرواز هستید و ناگهان با خرابی مرموزی در سیستم هواپیما به درون اقیانوس سقوط میکنید(از این به بعد کنترل شخصیت بازی دست شماست). در این حال شما که تنها بازمانده از مسافران هواپیما به نظر میرسید، خود را شنا کنان به طرف نوری که از یک فانوس دریایی تولید میشود میرسانید. با تعجب میبینید که روی یک خشکی کوچک در اقیانوسی به این بزرگی و دور از هر خشکی دیگری، یک فانوس دریایی و یک آسانسور وجود دارد. شما بدون هیچ انتخاب دیگری مجبورید پا به درون آسانسور بگذارید و به پایین بروید! با رسیدن به مقصد موجودات عجیبی میبینید که به شما حمله میکنند و این موجودات که ظاهراً انسان هستند دارای فرقه های مختلفی میباشند.

   

   یک عده مجانینی یا مهاجمانی هستند که به هر موجودی در سر راه خود حمله میکنند. یک عده دختر بچه هایی هستند که همه جا به دنبال ماده ای به نام ((Adam)) میباشند و حتی از بدن مجانین مرده این ماده را با سرنگ گرفته و مینوشند. داشمندی به نام doctor.taenbaum آن ها را خلق کرده است. این موجودات در حقیقت تجزیه کنندگان rapture هستند که adam را از بدن موجودات مرده ی داخل شهر خارج و در بدن خود به صورت ماده ی دیگری به نام eve ذخیره می کنند.eve پس از نابود شدن این موجودات می تواند به adam تبدیل و مورد استفاده قرار گیرد به همین دلیل کشتن این موجودات سودمند است اما در صورت نکشتن آنها دکتر taenbaum به شما پاداش خوبی می دهد به همین دلیل شما در بازی مختارید و می توانید به روشی که دوست دارید بازی را اداره کنید.

   

   این یکی از ویژگی های خوب bioshock است. عده ای هستند که شبیه غواص هایی غول پیکر هستند و از دختر بچه ها محافظت میکنند و بسیاری از اهالی به علت قدرت بالای این موجودات از آن ها پیروی می کنند. دسته ی چهارم یا sb ها روبات هایی هستند که با به صدا در آمدن زنگ خطر در شهر به شما حمله ور می شوند و با توجه به ساختار پوششی آن ها جریان الکتریسیته بر روی آنان کارساز نیست و بهترین راه برای از بین بردن آنان نابود کردن سیستم امنیتی است.البته همیشه پیشگیری بهتر از درمان است!

  در رابطه با ((Adam)) و ارتباط آن با این شهر و نیز اوضاع خوفناک موجود باید توضیح دهیم که این شهر به نام Rapture ،زیر اقیانوس به منظور زندگی در محیطی بی نهایت آزاد و نیز انجام یک سری آزمایشات در سالها قبل بنا شده است و مطمئناً میتوان حدس زد در چنین جایی چه اتفاقی می افتد. طی آزمایشاتی در این شهر توسط دانشمندی به نام Andrew Ryan ماده ای به نام Adam بدست می آید که خاصیت نیرو بخشی فوق العاده به انسان و نیز حفظ جوانی انسان را دارد. این ماده از ساکنین شهر موجوداتی این چنینی ساخته است. البته شما زمانی به شهر رسیده اید که در معرض نابودی میباشد و حتی آب به قسمتهای زیادی نفوذ کرده است. در ادامه شما نیز از َAdam بی بهره نمی مانید و قدرتهای فوق بشری کسب میکنید.

  بازی دارای گیم پلی خوبی است و طراحی سلاحها و نیز تنوع آنها به خوبی کار شده است. با پیدا کردن شیئی به نام plasmid در بازی قادر خواهید بود برای از بین بردن دشمنانتان از جریان الکتریسیته استفاده نمایید. این قابلیت یکی از اساسی ترین و مهم ترین ویژگی های شما در جریان بازی است زیرا به این وسیله براحتی میتوانید دشمنانتان را از سر راه بردارید. حسن دیگر استفاده از جریان الکتریسیته پخش شدن آن است به طوری که در یک لحظه میتوانید چند دشمن را به صورت همزمان از پای در آورید و به راه خود ادامه دهید. همچنین از این جریان می توانید برای باز کردن در ها استفاده نمایید. در بازی به فیزیک اجسام دقت زیادی شده و در کل کنش و واکنش آنها طبیعی است. در رابطه با همین سلاح الکتریکی، رسانا و نارسانا بودن اجسام لحاظ شده و شما اگر چند دشمن روی یک ماده یا جسم رسانا مانند آب یا آهن داشته باشید میتوانید با یک انتقال جریان الکتریسیته همه آنها را از بین ببرید.

   

  مهاجمان یا همان مجانین یکی از جدی ترین دشمنان شما محسوب می شوند زیرا این افراد سربازان اصلی رپچر و دانشمند و خالق آن یعنی رایان محسوب می شوند که به علت تغییرات زیادی که در ساختار بدنی آن ها صورت گرفته است مایل به قتل موجودات دیگر به خصوص انسان ها هستند و مخرب ترین سلاح روی آن ها جریان الکتریسیته است که تا چند ساعت آنان را گیج و بی هوش می گرداند و شما به راحتی میتوانید مسیر خود را ادامه دهید.

  در بازی امکان خرید آیتم ها و وسایل و اسلحه های قوی وجود دارد و شما با کشتن دشمنان و دریافت پول میتوانید از اماکن موجود این سلاح ها را خریداری نمایید.

  موسیقی متن در بازی بسیار خوب کار شده و داستانی قوی و نیز قابل تغییر بودن روند بازی باعث میشوند که بازی را بیش از یک بار به پایان برسانید، زیرا هر بار ممکن است به دلیل گسترده بودن بازی و طراحی کامل آن به نکات جدیدی برخورد کنید. صدا گذاری افراد نیز در این بازی از نکات مثبت آن محسوب میشود.


  نظرات دیگران ( )


  ? لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  ذد
  لباس
  کشتی کج
  بیوگرافی sabu
  موزیک ورودی رندی اورتن
  بیوگرافیKurt Angle
  کاملترین و بهترین بیو گرافی از جف هاردی
  مصاحبه جنجالی جف هاردی
  بیوگرافی باتیستا
  وحشتناک ترین صحنه های کشتی کج
  بیوگرافی کامل از رندی اورتن
  Rey Mysterio Removes His Mask
  آموزش دانلود از سایت مگا آپلود
  Scramble Match
  wwe match
  [همه عناوین(94)][عناوین آرشیوشده]

  Desigened By Parsiblog.com

  زیباترین اهنگها برای وبلاگ شما جن دجی