سفارش تبلیغ
صبا ویژن
game news
 RSS  : Atom :خانه :: ارتباط با من : پروفایل : پارسی بلاگ
 • پیوندهای روزانه
 • کد ورمز [441]
  [آرشیو(1)]


 • تعداد بازدیدهای وبلاگ
 • - کل بازدیدها: 126239 بازدید
  - امروز: 16 بازدید
  - دیروز: 22 بازدید

 • درباره من
 • game news
  مدیر وبلاگ : Erfan & Kamyar mohseni[95]
  نویسندگان وبلاگ :
  mohammadmoozaffri[0]


 • لوگوی وبلاگ
 • game news

 • اشتراک
 •  

 • فهرست موضوعی یادداشت ها
 • کد و رمز[6] .

 • آرشیو مطالب
 • نقد وبررسی GTA IV
  نقد و بررسی ASSASSINS CREED
  نقد و بررسی HALO 3
  نقد و بررسی BAD COMPANY
  نقد و بررسی MASS EFFECT
  نقد و بررسی BIOSHACK
  نقد و بررسی CALL OF DUTY4
  نقد و بررسی GEARS OF WAR
  نقد و بررسی GRID
  نقد و بررسی GOD OF WAR
  نقد و بررسی GHOST RECON 2
  WWE SmackDown! vs. RAW 2008
  نقد و بررسی SOULCALIBRUR
  نقد و بررسی rembo SIX VEGAS 2
  نقد و بررسی Robert Ludlums The Bourne Conspiracy
  نقد وبررسی Devil May Cry 4
  بررسی کامل xbox360
  ps3 vs xbox360
  new picture
  تصویر المپیک
  سیستتم مورد نظر far cry 2
  Resident Evil از دیروز تا فردا
  بهترین بازی های 2007
  pc یا کنسول کدام بهتر است؟
  رمز GTA 5 برای PS2
  رمز GTA IV برای xbox 360
  خنده بازار
  تصاویر از گیم پلی mafia 2
  نگاهی به وضعیت بازی‌سازی در ایران
  مشکل سه چراغ قرمز XBOX 360 (رفع مشکل)
  داستان Assassins Creed
  تنظیماتی برای اجرای بهتر بازی ها د
  مقایسه Prince of Persian و God of War
  کدام پلتفورم برای شما مناسب است؟ راهنمای خرید
  بازی های آینده
  نقد و بررسی Frontlines: Fuel of War
  نقد و بررسی Burnout Paradise
  نقد وبررسی Uncharted: Drakes Fortune
  نقد و بررسی Hitman: Blood Money
  نقد و بررسی Lost Planet: Extreme Condition
  نقد و بررسی Crysis
  نقد و بررسی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  نقد و بررسی Gran Turismo 5 Prologue
  نقد و بررسی Quest of Persia: Lotfali Khan Zand(ساخت ایران)
  معرفی کاراکترهای Mafia II
  اولین اطلاعات از Godfather II
  معرفی کوتاه Crysis Warhead
  معرفی کوتاه Gears of War 2
  معرفی کوتاه Pure
  معرفی کوتاه Killzone 2
  معرفی کوتاه Far Cry 2
  معرفی کوتاه Prototype
  معرفی کو تاه Tom Clancy’s EndWar
  پیشنمایش Prince of Persia
  پیشنمایش LittleBigPlanet
  پیشنمایش Resident Evil 5
  پیشنمایش Tom Clancy’s H.A.W.X
  پیشنمایش Mafia II
  پیشنمایش Alan Wake
  پیشنمایش Grand Theft Auto IV
  پیشنمایش StarCraft II
  نقد و بررسی Penny Arcade Adventures: Episode One

  ? پیشنمایش LittleBigPlanet
 • Erfan & Kamyar mohseni دوشنبه 87/5/28 ساعت 1:56 عصر
 • LittleBigPlanet یک بازی معمایی است و جزء آن دسته از بازی های ویدیوییست که می توان در آن دنیایی را خلق کرد. این بازی یکی از عناوین آینده و انحصاری کنسول Playstation 3 خواهد بود که اولین بار در نمایشگاه GDC 2007 در شهر San Fransisco توسط Phil Harrison معرفی شد. این عنوان توسط شرکت انگلیسی Media Molecule در حال ساخت است و توسط کمپانی Sony در اکتبر سال 2008 منتشر خواهد شد. تمرکز اصلی بازی LittleBigPlanet بر روی شبکه ی جهانی پلی استیشن (PlayStation Network) خواهد بود که در آن بازیباز ها قادر به اشتراک گذاری زمین و مراحل و ... خود می باشند.

  در بازی LittleBigPlanet بازیبازها، کنترل کاراکترهای کوچکی را به عهده می گیرند که با نامهای SackBoy و SackGirl (پسر کیسه ای و دختر کیسه ای) شناخته می شوند که هردویشان می توانند بپرند، حرکت کنند و اشیا را بگیرند یا جا به جا کنند. بازیباز ها با توانایی ها و خلاقیت هایشان می توانند دنیای قابل دستکاری و تغییر بازی را به صورت کاملاً شخصی و منحصر به فرد یا گروهی، به صورت همکاری با یکدیگر یا به صورت رقابتی با یکدیگر بسازند. تمرکز گیم پلی مراحل بیشتر بر روی بازی گروهی و فیزیک بازی قرار دارد و بازیباز ها می توانند هر نوع وسیله ای مثل چرخ دنده، موانع و بلاک ها را در ساخت مراحل، از کوچک گرفته تا بزرگ، ساده یا پیچیده استفاده کنند. به علاوه بازی فرصت هایی را هم به بازیباز ها میدهد که توانایی ها و ابزار های جدیدی به دست بیاورند.

  بازیبازها می توانند مسیر خود را در طول بازی توسط پریدن، هل دادن، گرفتن، دویدن و ... جهت عبور از موانع و خطرات موجود در بازی ادامه دهند. همچنین اشیاء مضر و آسیب رسان مثل گودال های آتش و یا وسایل له کننده را نیز می توان در بازی قرار داد تا بازیباز را از مسیر منحرف کند و او را مجبور به شروع مجدد مرحله کند. در این حالت بازیباز ها از نزدیک ترین چک پوینت، بازی را دوباره شروع خواهند کرد.

  یک سیستم امتیاز دهی نیز در بازی وجود دارد. مثلاً در حالتی شبیه به TimeTrial که بازی دارای نقطه ی شروع و پایان است بازیبازها باید سعی کنند آیتم های موجود در محیط بازی را جمع آوری کنند. مقدار امتیازی که به بازیباز داده می شود هم به زمان و هم به نوع بازی او بستگی دارد.

  بر روی تمام سطوح و اشیاء می توان چیزهای خطرناکی را اعمال کرد. هر شیء می تواند از طریق خاصیت آتش، الکتریسیته یا انجماد، کاراکتری که با آن تماسی داشته را تحت تاثیر قرار دهد. اگر کاراکتر بین دو جسم سنگین یا زیر یک جسم سنگین قرار بگیرد له خواهد شد. اگر کاراکتر با آتش تماس کوچکی داشته باشد خواهد سوخت ولی تنها اگر مدت زمان طولانی با آتش تماس داشته باشد خواهد مُرد! همینطور اگر کاراکتر با سطح الکتریکی تماس داشته باشد دچار برق گرفتگی خواهد شد و اگر برای مدت طولانی با سطحی الکتریکی تماس داشته باشد مطمئناً از بین خواهد رفت. تماس طولانی با یخ نیز کارکتر را به قالبی از یخ تبدیل می کند. در این حالت کاراکتر قادر به حرکت نمی باشد و در نتیجه قالب یخ به یکی از آبجکت های بازی تبدیل می شود و می تواند توسط بازیبازهای دیگر حرکت داده شود.

  اشیای بازی از مواد زیادی ساخته شده اند از جمله نمد یا پشم، چوب، فلز یا اسفنج. به خاطر فیزیک فوق العاده ی بازی این مواد رفتار بسیار واقع گرایانه ای را از خود نشان خواهند داد. اشیا از منویی به نام Pop It که بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود قابل انتخاب هستند. این منو می تواند در هر نقطه ای از بازی ظاهر شود و مورد استفاده قرار گیرد. اشیاء قابل استفاده محدود به اشیاء فیزیکی بازی نیستند. از منوی Pop It آیتم های چسبان نیز در دسترس هستند که بر روی هر شی یا دیواری از دنیای بازی قابل چسبیدن می باشند. در این بازی هیچ محدودیتی در استفاده از این آیتم ها وجود ندارد مگر اینکه بازیبازی که مرحله را می سازد این محدودیت را اعمال کند. این آیتم های چسبان می توانند از عکس هایی که در هارد خود پلی استیشن 3 قرار دارد باشند یا هر رسانه ذخیره سازی دیگر مثل Play Station Eye. همچنین یک سیستم ابتکارو خلاقیت نیز در بازی وجود دارد، که بازیباز آیتم هایی نظیر پارچه یا کرک و هر آیتم دیگری را جمع آوری می کند که بتواند از آنها برای ساخت اشیاء جدید استفاده کند.

  بازیباز می تواند توسط کنترلر PS3 بپرد، حرکت کند و یا اشیا را بگیرد. آنالوگ ها برای حرکت و کنترل دوربین هستند که ممکن است با فشردن دکمه ای دیگر برای حرکت دست کاراکتر نیز مورد استفاده قرار بگیرند. سر کارکتر نیز با استفاده از قابلیت SIXAXIS قابل حرکت دادن است. حرکت کاراکترها نشان می دهد که از دکمه های کنترلر استفاده خیلی زیادی شده است. به عنوان مثال وقتی که تریگرهای چپ و راست گرفته شده است (به ترتیب برای دست چپ و راست) اگر به سرعت آنالوگ های کنترلر را حرکت دهید، کاراکتر شما می تواند به کارکتر رقیبتان درون بازی ضربه بزند.

  گرفتن نیز یکی از توانایی های کلیدی بازی است که این اجازه را به کاراکتر می دهد که شی یا کاراکتر دیگری را به هر جهتی که می خواهد بکشد. این قابلیت برای کشیدن طناب از دست کارکترها و بازیبازهای دیگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین کاراکترهایی که دارای جت پک هستند نیز می توانند با استفاده از این قابلیت بازی کاراکترهای دیگر را در هنگام پرواز با خود حمل کنند.

  احساسات نیز یکی از وجه های قابل کنترل کاراکتر های بازی است. جدا از چهره ی عادی که کارکتر بازی از خود نشان می دهد بازیباز قادر به انتخاب چهار نوع از احساسات جهت نمایش کارکتر خود است، هر کدام از احساسات توسط یکی از کلید های جهت نمای کنترلر قابل استفاده می باشد. اگر از جهت بالا شروع کنیم و طبق جهت عقربه ساعت حرکت کنیم؛ احساسات به این ترتیب خواهند بود: خوشحال، ناراحت، غمگین و عصبی. هر احساس دارای سه درجه از شدت است که با فشردن متوالی جهت مربوط به آن، این احساس شدیدتر می شود.

  مراحل می توانند در سرور های شبکه اینترنت آپلود شوند تا اینکه افراد دیگر با جستجو در جدول نردبانی مراحل، بر اساس میزان محبوبیت آنها، قادر به دانلود این مراحل باشند. این مراحل می توانند دارای جایزه هایی نیز باشند تا وقتی که افراد دیگر بازی را به اتمام رساندند این جایزه ها را دریافت کنند. افرادی که مرحله ای که دارای جایزه باشد را به اتمام می رسانند جایزه شان ممکن است یک شی جدید باشد که می توانند آن را در مرحله ای که خود در حال ساخت آن هستند استفاده کنند ولی نمی توانند آن را به عنوان جایزه در مرحله ی خود قرار دهند. همچنین باید اشاره کرد که حداکثر تا سقف 4نفر نیز می توانند مراحل و مسابقات این بازی را به صورت چندنفره به انجام برسانند.

  بازیباز می تواند کاراکترش را به شکل های مختلف و بخصوصی درآورد. افراد می توانند رنگ و تکسچر کارکترشان را از دامنه ای عظیم از طرح ها و مواد انتخاب کنند. بازیبازها همچنین قادر به ساخت آیتم هایی از قبیل ماسک و یا لباس ها برای پوشاندن به کاراکترشان و یا دادن شمشیر و شنل به کاراکتر خود هستند. بازی ابزارهای ویژه ی دیگری را نیز بر اساس بازی های محبوب دیگر کنسول PS3 دارد به عنوان مثال می توان از ماسک Helghastها در بازی Killzone 2 یاد کرد.

  LittleBigPlanet علاوه بر نوآوری های متعدد و ویژگی های جالب و جدید که دارد، دارای گرافیک بسیار خوب و زیباییست و تصاویر و تریلرهای موجود از آن به خوبی گواه این قضیه است. این بازی تا به امروز با حضور موفق در نمایشگاه های مختلف توانسته است رضایت بسیاری از کارشناسان و منتقدان بازی را جلب کند و گیمرهای متعددی را در انتظار فرا رسیدن زمان عرضه ی خود قرار دهد. LittleBigPlanet در تاریخ 21 اکتبر سال 2008 میلادی روانه ی بازار خواهد شد.  نظرات دیگران ( )


  ? لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  ذد
  لباس
  کشتی کج
  بیوگرافی sabu
  موزیک ورودی رندی اورتن
  بیوگرافیKurt Angle
  کاملترین و بهترین بیو گرافی از جف هاردی
  مصاحبه جنجالی جف هاردی
  بیوگرافی باتیستا
  وحشتناک ترین صحنه های کشتی کج
  بیوگرافی کامل از رندی اورتن
  Rey Mysterio Removes His Mask
  آموزش دانلود از سایت مگا آپلود
  Scramble Match
  wwe match
  [همه عناوین(94)][عناوین آرشیوشده]

  Desigened By Parsiblog.com

  زیباترین اهنگها برای وبلاگ شما جن دجی