سفارش تبلیغ
صبا ویژن
game news
 RSS  : Atom :خانه :: ارتباط با من : پروفایل : پارسی بلاگ
 • پیوندهای روزانه
 • کد ورمز [441]
  [آرشیو(1)]


 • تعداد بازدیدهای وبلاگ
 • - کل بازدیدها: 126233 بازدید
  - امروز: 10 بازدید
  - دیروز: 22 بازدید

 • درباره من
 • game news
  مدیر وبلاگ : Erfan & Kamyar mohseni[95]
  نویسندگان وبلاگ :
  mohammadmoozaffri[0]


 • لوگوی وبلاگ
 • game news

 • اشتراک
 •  

 • فهرست موضوعی یادداشت ها
 • کد و رمز[6] .

 • آرشیو مطالب
 • نقد وبررسی GTA IV
  نقد و بررسی ASSASSINS CREED
  نقد و بررسی HALO 3
  نقد و بررسی BAD COMPANY
  نقد و بررسی MASS EFFECT
  نقد و بررسی BIOSHACK
  نقد و بررسی CALL OF DUTY4
  نقد و بررسی GEARS OF WAR
  نقد و بررسی GRID
  نقد و بررسی GOD OF WAR
  نقد و بررسی GHOST RECON 2
  WWE SmackDown! vs. RAW 2008
  نقد و بررسی SOULCALIBRUR
  نقد و بررسی rembo SIX VEGAS 2
  نقد و بررسی Robert Ludlums The Bourne Conspiracy
  نقد وبررسی Devil May Cry 4
  بررسی کامل xbox360
  ps3 vs xbox360
  new picture
  تصویر المپیک
  سیستتم مورد نظر far cry 2
  Resident Evil از دیروز تا فردا
  بهترین بازی های 2007
  pc یا کنسول کدام بهتر است؟
  رمز GTA 5 برای PS2
  رمز GTA IV برای xbox 360
  خنده بازار
  تصاویر از گیم پلی mafia 2
  نگاهی به وضعیت بازی‌سازی در ایران
  مشکل سه چراغ قرمز XBOX 360 (رفع مشکل)
  داستان Assassins Creed
  تنظیماتی برای اجرای بهتر بازی ها د
  مقایسه Prince of Persian و God of War
  کدام پلتفورم برای شما مناسب است؟ راهنمای خرید
  بازی های آینده
  نقد و بررسی Frontlines: Fuel of War
  نقد و بررسی Burnout Paradise
  نقد وبررسی Uncharted: Drakes Fortune
  نقد و بررسی Hitman: Blood Money
  نقد و بررسی Lost Planet: Extreme Condition
  نقد و بررسی Crysis
  نقد و بررسی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  نقد و بررسی Gran Turismo 5 Prologue
  نقد و بررسی Quest of Persia: Lotfali Khan Zand(ساخت ایران)
  معرفی کاراکترهای Mafia II
  اولین اطلاعات از Godfather II
  معرفی کوتاه Crysis Warhead
  معرفی کوتاه Gears of War 2
  معرفی کوتاه Pure
  معرفی کوتاه Killzone 2
  معرفی کوتاه Far Cry 2
  معرفی کوتاه Prototype
  معرفی کو تاه Tom Clancy’s EndWar
  پیشنمایش Prince of Persia
  پیشنمایش LittleBigPlanet
  پیشنمایش Resident Evil 5
  پیشنمایش Tom Clancy’s H.A.W.X
  پیشنمایش Mafia II
  پیشنمایش Alan Wake
  پیشنمایش Grand Theft Auto IV
  پیشنمایش StarCraft II
  نقد و بررسی Penny Arcade Adventures: Episode One

  ? پیشنمایش Tom Clancy’s H.A.W.X
 • Erfan & Kamyar mohseni دوشنبه 87/5/28 ساعت 2:4 عصر
 • طرفداران پرواز و نبرد در آسمان بسیار زیادند اما تا به امروز تعداد عناوین خوبی که در این سبک عرضه شده اند بسیار محدود بوده است. شاید بتوان گفت که در این نسل تنها بازی Ace Combat 6 که به طور انحصاری برای Xbox 360 عرضه شده بود توانست به موفقیت نسبی دست یابد و دیگر ما بازی موفقی در این ژانر پرطرفدار ندیده ایم. هرچند دو نسخه ی Blazing Angels که در رابطه با جنگ جهانی دوم بوده اند هم عرضه شدند اما نتوانستند آنطور که باید و شاید خود را مطرح کنند. اکنون سازندگان همین دو نسخه ی نه چندان موفق در استودیوی واقع در بوخارست رومانی، با تجربه ای بالاتر و همچنین بودجه ای بیشتر از طرف کمپانی Ubisoft، آمده اند تا توانایی واقعی خود را در تولید بازی های Flight با ساخت عنوان Tom Clancy’s H.A.W.X به همگان نشان دهند.

  به گفته ی یکی از مسئولان ارشد کمپانی Ubisoft دو نسخه ی Blazing Angels عناوینی بودند برای این که این استودیوی رومانیایی بتواند آمادگی و تجربه ی لازم را در ساخت بازی هایی به این سبک بدست بیاورد تا ما نیز بتوانیم پروژه ی بزرگ Tom Clancy’s H.A.W.X را به آن ها واگذار کنیم.

  H.A.W.X اکنون پنجمین سری از بازیهاییست که بر اساس داستان های سیاسی Tom Clancy ساخته می شود. داستان این بازی همزمان با وقایع پیش آمده در GRAW 2 یعنی در سال 2014 میلادی آغاز می شود، زمانی که ارتش های ملی اکثر کشورها به ارتش های خصوصی (Private Military Companies: PMC) تبدیل شده اند و این کشورها با پرداخت مقدار زیادی پول وظایف نظامی خود را به PMCها واگذار می کنند و در نتیجه به تدریج وابستگی این کشورها به این ارتش ها بیشتر و بیشتر می شود. با قدرت گرفتن PMCها، تعدادی از آن ها طمع کرده و دست به شورش می زنند تا خود به تنهایی قدرت را در دست بگیرند. این شورش ها در ابتدا از آمریکای جنوبی آغاز شده و سپس فراگیر و جهانی می شود. (H.A.W.X (High-Altitude Warfare eXperimental نیز در این بازی نام گروهی از نیروهای هوایی PMC وابسته به آمریکاست که ماموریت نابودی PMCهای شورشی در مناطق مختلف جهان را دارد و خلبانی هم که شما کنترل او را به هنگام پرواز در دست خواهید گرفت یکی از خلبانان برجسته ی این گروه می باشد.

  ماموریت های این بازی همانطور که اشاره شد تقریبآ در تمام نقاط جهان مثل آفریقا، آمریکای جنوبی، افغانستان و حتی بر فراز شهرهای بزرگ و مهمی که شورشیان آن ها را هم مورد هجوم خود قرار داده اند دنبال می شود. به طور کلی بخش Single Player این بازی نیز دارای 17 مرحله خواهد بود و ماموریت های این مراحل بیشتر شامل نابودی تانک ها، ناوها، هواپیماهای جنگنده ی دشمن و ... می شوند.

  یکی از نکات جالب موجود در H.A.W.X وجود دو حالت assistance on و assistance off می باشد. مراحل بازی در حالت assistance on آغاز می شوند. در حالت assistance on نمای بازی از پشت هواپیما یا می توان گفت که به صورت سوم شخص می باشد. از مزایای مهم این حالت توانایی استفاده از سیسم (ERS (Enhanced Reality System خواهد بود. این سیستم بیشتر برای نابودی وسایل نظامی ساکن بر روی زمین که در میان انبوه ساختمان ها و یا هر چیز دیگری پنهان شده اند و همچنین به هنگامی که هواپیمای شما مورد هدف و شلیک موشک دشمن قرار گرفته است بسیار مفید است. برای نابودی دشمن با فعال کردن این سیستم مثلث هایی پشت سر هم به صورت یک تونل ایجاد می شوند و شما برای رسیدن به موفقیت و نابودی هدف مورد نظر باید به خوبی از درون این مثلث ها عبور کنید تا بتوانید به بهترین وضعیت برای شلیک دست یابید. برای فرار از موشک هایی هم که به سمت شما می آیند نیز وضعیت به همین گونه خواهد بود یعنی با فعال کردن ERS مثلث هایی پدید می آیند و با به خوبی عبورکرد از این مثلث ها می توان از خطر این موشک ها جان سالم به در برد.

  در حالت assistance off دوربین بازی از نمای پشت هواپیما خارج شده و به فاصله ی چند صد متری آن می رود و شما باید از این نمای دور هواپیما را کنترل کنید. در این حالت شما قدرت مانور بیشتری را خواهید داشت و می توان خیلی سریع تغییر مسیر داد اما توانایی استفاده از سیسم ERS وجود نخواهد داشت. تقریبآ می توان گفت که این حالت بیشتر برای نابودی جت های سریع دشمن که معمولآ خیلی مشکل سازند مورد استفاده قرار می گیرد و با نمای بازی که در اختیار شما قرار داده می شود شما همه چیز را خواهید دید و هواپیمای دشمن یک لحظه هم از دیدتان خارج نخواهد شد، در نتیجه  می توانید با تغییر مسیر آن ها، خیلی سریع تغییر مسیر دهید و سپس با قفل کردن هدف بر روی آنها نابودشان کنید. به طور کل دو حالت assistance off و assistance on همیشه در طول بازی قابل تغییر هستند و شما در حین انجام ماموریت و برای رسیدن به هدف با توجه به شرایطی که در آن حضور دارید باید تصمیم بگیرید که کدام حالت می تواند برایتان مفیدتر باشد.

  سازندگان برای این بازی لیسانس 50 هواپیما را گرفته اند. این هواپیماها از هواپیماهای نظامی نسبتآ قدیمی که در جنگ آمریکا و ویتنام از آن ها استفاده می شد گرفته تا هواپیماهای جدید و پیشرفته ای که هنوز به مرحله ی عرضه نرسیده اند و تنها طرح ساخت آن ها موجود است و قرار است به زودی تولید شوند. همچنین شما قبل از انجام هر ماموریت با توجه به شرایط و نوع دشمنان می توانید نوع موشک ها و سلاح هایی که قصد دارید بر روی هواپیمای مورد نظرتان موجود باشد را انتخاب کنید.

  در انجام ماموریت های Tom Clancy’s H.A.W.X شما تنها نخواهید بود و هواپیماهای دیگری هم در طول مراحل به شما کمک خواهند کرد و شما توانایی دادن فرمان به آن ها را نیز خواهید داشت. همچنین برای اولین بار در تاریخ بازی های این سبک قابلیت انجام مراحل به صورت co-op نیز وجود خواهد داشت و حداکثر تا سقف چهار نفر هم می توانند مراحل بازی را با استفاده از این قابلیت انجام دهند. بخش Online بازی هم تا سقف 16 نفر را پشتیبانی خواهد کرد. با انجام این بخش و دستیابی به موفقیت می توان Level خود را نسبت به سایرین بالا برد و experience points دریافت نمود و همچنین می توان وسایل تازه ای را Unlock کرد.

  در Ubidays با نمایش اولین دموی این بازی چیزی که خیلی ها را حیرت زده کرد گرافیک خارق العاده ی H.A.W.X بود که به هیچ وجه نمی توان آنرا با عنوان قبلی این شرکت یعنی Blazing Angels مقایسه کرد. هواپیماهای موجود در آن دمو به بهترین شکل طراحی شده و دارای رفلکشن بسیار خوبی بر روی بدنه ی خود بودند. ابرهای حجم دار و نورپرازی عالی، آسمان و محیط بازی را بسیار طبیعی ساخته بود. در آن دمو ماموریت بازی در شهر Rio De Janeiro (یکی از شهرهای بزرگ برزیل) انجام می گرفت. سازندگان این شهر به همراه تمامی حواشی آن را با استفاده از تصاویر ماهواره ای به صورت سه بعدی طراحی کرده اند و تا جایی که امکان داشت به آن جزئیات زیادی اضافه نمودند و آن را به گونه ای جلوه داده اند که حتی با نزدیک شدن به سطح زمین نیز ساختمان ها و دیگر اجزای این شهر کیفیت خود را حفظ کنند و بسیار واقعی به نظر برسند. از این نوع شهرها در طول مراحل بازی کم نخواهند بود و مطمئنآ سازندگان شهرهای مهمتری را هم برای این عنوان در نظر گرفته اند.

  در آخر باید گفت که H.A.W.X با گرافیک بسیار خوب، گیم پلی و کنترل عالی و نوآوری های خوبی که تا به اینجای کار از خود نشان داده است می تواند یکی از بهترین های سال 2008 میلادی باشد و ما نیز امیدواریم که اینچنین باشد. این بازی فعلآ قرار است تا در سپتامبر امسال به طور همزمان برای PC و سه کنسول X360 ،PS3 و حتی Wii عرضه شود.  نظرات دیگران ( )


  ? لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  ذد
  لباس
  کشتی کج
  بیوگرافی sabu
  موزیک ورودی رندی اورتن
  بیوگرافیKurt Angle
  کاملترین و بهترین بیو گرافی از جف هاردی
  مصاحبه جنجالی جف هاردی
  بیوگرافی باتیستا
  وحشتناک ترین صحنه های کشتی کج
  بیوگرافی کامل از رندی اورتن
  Rey Mysterio Removes His Mask
  آموزش دانلود از سایت مگا آپلود
  Scramble Match
  wwe match
  [همه عناوین(94)][عناوین آرشیوشده]

  Desigened By Parsiblog.com

  زیباترین اهنگها برای وبلاگ شما جن دجی